MENU
Pielęgniarki i lekarze ze Szwecji skarżą się na pacjentów z poza Europ

Wyświetleń: 2049 Inne

Tragedia pielęgniarek i lekarzy w szwedzkich szpitalach.

Ocena: 4.8/5.0

Pielęgniarki i lekarze ze Szwecji skarżą się na pacjentów z poza Europ

Pielęgniarki i lekarze ze Szwecji skarżą się na pacjentów z poza Europy

Grożenie pobiciem i  śmiercią personelowi szwedzkich szpitali jest już niemal na porządku dziennym. Pielęgniarki nazywane są dziwkami i straszone, że zostaną zgwałcone. Personel nie ma odwagi nosić etykietek z nazwiskami z obawy przed fizycznymi atakami po godzinach pracy – także przeciwko ich dzieciom. W poczekalniach policja z automatyczną bronią oraz pacjenci szturmujący pokoje pogotowia. To nie są sceny z filmu grozy. To obecnie warunki w szwedzkich szpitalach.

 

Jak wynika z raportów, ma to miejsce nie tylko w dużych miastach, ale w całej Szwecji.
Szwedzka telewizja SVT zwróciła się do 15 największych szpitali w kraju o informacje w sprawie zagrożeń i przemocy związanych ze strzelaninami i przestępstwami. Okazuje się, że takie dantejskie sceny stają się ​​coraz bardziej powszechne i mają miejsce chociażby w szpitalach w Norrköping, Borås, Västerås i Uppsala.

Jednak to nie etniczni Szwedzi stoją za za tym bałaganem. Problemy te są importowane – głównie z Bliskiego Wschodu i Afryki.

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.