MENU
olej konopny, marihuana, leczenie

Wyświetleń: 5722 O chorobach

Czy olej z konopi leczy z raka?

Ocena: 4.7/5.0

leczenie raka marichuaną W lutym 2014 roku u Davida Hibbita zdiagnozowano terminalny rak jelita. Powiedziano mu, że ma jeszcze od 6-12 miesięcy życia. Mógłby przedłużyć życie do trzech lat, gdyby rozpoczął natychmiast chemioterapię. Nikt nie powiedział mu, że ma szansę na pełne pokonanie raka. A to właśnie się stało po tym gdy Hibbit zaczął stosować olej z konopi. Początkowo zaczął brać olej „tylko aby pomóc zwalczyć efekty uboczne chemioterapii (ból, wymioty)”. Po 4 miesiącach jednoczesnego stosowania chemioterapii i oleju z konopi guz zaczął się kurczyć.

Dlaczego olej z konopi wpłynął pozytywnie na leczenie raka?

Chemia sprawiała, że czuł się bardzo zmęczony, nie miał apetytu, tracił włosy. Zaś spożywanie oleju konopnego  niwelowało te dolegliwości i poprawiało pracę jelit. Hibbit postanowiła przerwać chemioterapię. Swoją dietę wzbogacił witaminą D, wyeliminował węglowodany proste (cukier, słodycze). Spożywał tylko świeżo przyrządzone mięso bez konserwantów, warzywa, przyprawy. Hibbit eksperymentował tak przez trzy miesiące. Czuł się coraz lepiej. Każdego dnia spożywał 1g oleju CBD, poprzez umieszczenie kropli pod język.

„Czułem, że muszę opowiedzieć moją historię ludziom, że użyłem substancję, która jest nielegalna w moim kraju. Nie rozumiem, jak to może być nielegalne dla tych, którzy są śmiertelnie chorzy.”

Więcej informacji na temat leczenia marichuaną »

Pamiętaj! Badania medyczne z użyciem oleju z konopi czy marihuany w leczeniu nowotworów dopiero trwają. Rak rakowi nie jest równy. Niektórym pomaga, a innym nie. Dlatego nie rezygnuj pochopnie z chemioterapii!

Tagi: , , , , ,

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.